Välisvalgustus

Filtreeri ja sorteeri
Filtreeri ja sorteeri 0
Sorteerimine: Positsioon
Liikumisanduriga
Kõrgus (cm)
Rakenda
Värvid
Materjal
Hind
Rakenda
Brändi
IP-kood
Pesa
Kaitseklass
Stiili suund
Mereveekindel
Akutoitega töötav
LED
Nutika kodu süsteemid
Kuju
Fikseeritud LED
Kaugjuhtimispuldiga
Dimmerdatav
Lülitiga
Võimsus vattides
Rakenda
Laius (cm)
Rakenda
Projektsioon
Rakenda
Pikkus (cm)
Rakenda
Läbimõõt (cm)
Rakenda
Valgusallikas lisatud
Valgusallikate arv
Me ei leia valikule vastavaid tooteid.

Välituled tagavad muljetavaldavad kinnistud, ilusad aiad - ja ohutuse

Lõpuks tabasin esiukse võtmeauku, ilma et oleks pidanud ootama 10 katset ja kriimustatud ust. Meisterda aiarajad ilma komistamata ja jalgu põrutamata. Ja lõpuks näidake naabritele, mida tähendab kaunilt valgustatud aed. Ei ole probleemiks välisvalgustus! Kas dekoratiivne või praktiline. Väga diskreetne või tõesti pilkupüüdev. Igale maitsele, asukohale ja otstarbele on olemas sobiv välisvalgusti.

Milliseid välisvalgusteid on olemas?

Seintele, lagedele ja aialaudadele:

  • Seinatuled
  • Laetuled
  • Rippvalgustid
  • Laua- ja põrandalambid
  • Dekoratiivsed tuled

Aia, sissesõidutee & co:

  • Teetuled
  • Mastituled ja lühtrid
  • Pjedestaal tuled
  • Süvistatavad põrandavalgustid
  • Tiigituled
  • Välitingimustes kasutatavad kohtvalgustid

Mitu luumenit vajab välisvalgusti?

Küsimus on pigem selles, milleks te soovite välisvalgustit kasutada? Kas soovite valgustada oma sõiduteed, et näeksite ka kõige väiksemat tolmupuru? Või eelistate valgustada lillepeenart peenikese, sanitaarse valgusega? Sõltuvalt sellest, milleks te soovite oma välisvalgustit kasutada, sõltub, mitu luumenit sellel on või peaks olema.

Meie spetsialiseerunud nõustamismeeskond annab teile hea meelega nõuandeid konkreetsete rakenduste kohta või üldist teavet antud teemal _Siin_ saate kasutada meie kontaktvormi.

Millist IP/kaitseklassi peavad välisvalgustid omama?

Alates 9 cm kõrgusest aialaua dekoratiivsest valgustist kuni 3,75 m kõrguse postvalgustini aiatee jaoks: välisvalgustid hõlmavad arvukalt erinevaid valgustid. Kuid kõik need tuled on teie aias tuule ja ilmastikule avatud. Üks rohkem, teine vähem. Seega: IP (Ingress Protection) või kaitseklass, mis peab olema, sõltub rakendusest, milleks valgustit kasutatakse, ja eelkõige sellest, kus.

Näiteks IP20, IP44 või isegi IP65. Valguse puhul, mis ütleb kaladele aiatiigis tere, peab elektroonika olema teistmoodi kaitstud ja materjal peab olema teistsugune kui kaetud terrassil asuva valguse puhul, mis tunneb vihma vaid kerge dušina. Esimene number annab teavet kaitsest võõrkehade eest. Teine number seevastu käsitleb kaitset niiskuse eest. Järgnevast tabelist saate hõlpsasti teada, milline number mida tähistab:

Number IP4 X 4 Kaitse võõrkehade eest
0 Kaitse puudub
1 Kaitstud tahkete võõrkehade eest ≥ 50 mm
2 Kaitstud tahkete võõrkehade eest ≥ 12,5 mm
3 Kaitstud tahkete võõrkehade eest ≥ 2,5 mm
4 Kaitstud tahkete võõrkehade eest ≥ 1 mm
5 Tolmuga kaitstud
6 Tolmukindel
Number IP4 X Kaitse niiskuse eest
0 Kaitse puudub
1 Kaitstud vertikaalselt pealetungiva tilkava vee eest
2 Kaitseb vee tilkumise eest nurga all
3 Kaitstud veepritsmete eest
4 Kaitstud pritsmevee eest
5 Kaitstud veejugade eest
6 Kaitstud tugevate veejugade eest
7 Kaitstud ajutise uputuse eest
8 Kaitstud alalise uputuse eest

Lisateavet kaitse liikide kohta leiate meie intellektuaalomandi kaitse liikide juhendist.

*Et ole ikka veel päris kindel, milline peaks olema teie valgusti kaitseklass? Pole probleemi! _tema_ leiate meie kontaktvormi.

Kuidas paigaldada välisvalgustit?

Sellele küsimusele ei ole universaalset vastust. Välituledeks liigitatud valgustite valik on lihtsalt liiga lai. Aiapeenrasse dekoratiivse päikesekuuli paigutamine koos maapealse piigiga on üks asi. Hoopis teine asi on saada põrandasse süvistatud valgusti sissesõiduteele. Seega on vastus küsimusele, kuidas paigaldada või paigaldada oma välisvalgusti, väga tugevasti mudelist sõltuv.

Reeglina sisaldavad kõik pakendid praktilisi koostamisjuhiseid. Parimal juhul peaksite siiski alati usaldama paigaldamist oma usaldusväärse elektrikuga**. Teie valgus ja närvid tänavad teid selle eest.

Kas välistuled on liikumisanduritega?

Seinavalgustid, rajatuled, päikesevalgustid või isegi lae- ja soklivalgustid. Tänapäeval leiate püsivalt paigaldatud liikumisandureid mitmesugustes aiatuledes. Miks? Põhjus on üsna lihtne. Kujutage lihtsalt ette: käed täis ostukotte, võtmed kuskil püksitaskus ja aiatee ei ole enam päris nii tasane, kui te seda mäletate, kui see oli veel valgusküllane. Oh, mida te annaksite praegu väikese valguse eest. Liikumisanduritega välisvalgustid annavad just seda valgust - täpselt sellal, kui seda vajate. Kas valitud valgustil on liikumisandur, saate teada tootekirjeldusest.

Liikumisandurite eelised on järgmised:

  • Suurem mugavus tänu valguse automaatsele sisselülitamisele
  • Vähendab vigastuste ohtu - samm või kivi teel on kergem ja kiirem ära tunda.
  • Kulusäästlik ja keskkonnasõbralik - valgustab ainult siis, kui seda tõesti vaja on.
  • suurem turvalisus teie vara jaoks. Kutsumata külalistele ei meeldi tõesti tähelepanu keskpunktis olla

Meie nõuanne: Vältige energiasäästupirne. Ka siin sobivad kõige paremini LED-lambid. Või vajaduse korral halogeenlampide abil. Need tagavad kohe 100 % heleduse.

Kas on olemas päikesepaneeliga välisvalgustid?

Lisaks akule ja paneelile vajab päikesevalgusti väga olulist komponenti: päikest! Ja kus oleks parem päikesekiiri püüda kui õues. Siit ka selge vastus: Ja, nad on olemas. Ja mitte enam ainult aialaua särava laternana. Tänapäeval on olemas ka sobivad päikesevalgustid praktilisteks rakendusteks. Ja eriti praktiline: kui päike loojub, lülitub päikesevalgusti tänu hämaruse andurile automaatselt sisse. Kas soovite rohkem teada saada päikesevalgustite ja nende eeliste kohta? Siis pöördu meie juhendi poole!

Kas kaameraga varustatud välisvalgustid on olemas?

Jah, need on olemas. See, mis varem oli valvekoer kinnistu hoovis, on nüüd välivalgustus koos kaameraga. Keegi ei saa läheneda teie maja või terrassi uksele, ilma et te sellest aru saaksite. Kuid see pole veel kõik. Lisaks suurele valgustusele pakuvad moodsad kaameraga välisvalgustid ka mitmeid muid eeliseid:

  • Kasutamine ja juhtimine nutitelefoni rakenduse kaudu
  • Lihtne paigaldamine ja joondamine
  • koos liikumisanduriga
  • Suure eraldusvõimega lainurkobjektiiviga kaamera
  • Piltide otseülekanne koos teavitustega
  • Video ja pildi salvestamine
  • valjuhääldi ja integreeritud intercom süsteemiga
  • Reguleeritav häiresignaal

Nipp: Saate teada, kas valitud välisvalgusti pakub teile täpselt neid lisasid, mida soovite, artikli kirjeldusest ja tootekirjeldusest.

Välituled koos kaameraga

Kas välistuled on saadaval ka nutikodutehnoloogiaga?

Pesumasin ja kuumutus lülituvad automaatselt sisse. Pimedad liiguvad nagu võluväel, ilma et te oleksite isegi läheduses. Ja katuse valgustus koridoris tervitab teid rahustava valgusega viimasest puhkusest, enne kui olete isegi võtme lukku pistnud. Ei, teid ei kummitata! See on: Smart Home. Ja see on absoluutselt in! Ja see ei piirdu enam meie nelja seinaga. Sest me oleme nutikad ka välialal - ka siis, kui tegemist on valgustusega. Tänavavalgusti teie aiateedele. Hiiglaslik kookon teie basseini jaoks. Tulede kett teie terrassile. Või välise seinavalgusti teie maja sissepääsu jaoks. Ja kõike saab reguleerida nutitelefoni kaudu** vaid mõne puudutuse ja pühkimisega. Avastage näiteks meie välituled Philips Hue'lt.

Näita rohkem Näita vähem