Päikeselaternad
Kus saab päikeselaternaid kasutada?
Päikeselaternat saab kasutada peaaegu kõikjal õues. Kvaliteetsed päikesevalgustid](https://b2c/inspiration/hochwertige-solarleuchten) paigaldatakse sageli aeda. Päikeselaterna paigutamiseks on ka palju muid võimalusi.
Päikeselaternate suur eelis on see, et nad ei vaja mingeid kaableid ega vooluühendust. See tähendab, et need ei ole mitte ainult energiasäästlikud ja keskkonnasõbralikumad, vaid te saate päikesepatareiga laternat ka kaasas kanda ja seda igal ajal uues kohas üles seada ning seda nautida.
Terrassil või rõdul
Päikeselaternaid saab paigutada kõikjale terrassile või rõdule. Suurem heledus mitte ainult ei paranda orienteerumist, vaid suurendab ka hubasust.
Fassaadil
Kui päikeselaternal on seinakinnitus, võib selle paigaldada ka püsivalt fassaadile. Päikesepaneel töötab kõige paremini lõunapoolsetel fassaadidel.
Basseini või aiatiigi lähedal
Hõõguvad päikeselaternad, mis peegelduvad vees, on imeline kaunistus. Kui on võimalus, et päikeselaternat ajutiselt vees kastetakse, on oluline kõrgem IP-kaitseklass.
Puusse riputades
Paljudel päikeselaternatel on käepide või käepide. Seda saab kasutada kas valguse liigutamiseks ja ümberpaigutamiseks vastavalt vajadusele. Või võite kasutada käepidet, et riputada päikeselaternat puu okste külge.
Aiaradadel või müürilõikudel
Aialaternad võivad valgustada radu dekoratiivselt või orienteerumiseks - mõned päikeselaternad on kuni 500 lumeni heledusega. Ohutusvalgustus peaks siiski alati olema püsivalt ühendatud vooluvõrku.
Maja sees
Päikeselaternaid saab kodus kasutada mitmel viisil. Kui päikeselaternat on laetud, võite selle kas sisse viia või kasutada seda päikesepaistelises kohas, nt lõunakülje aknal.
Millisest materjalist on päikeselaternad valmistatud?
Valmistatud metallist
Paljud päikeselaternad on valmistatud metallist. See võimaldab nii minimalistlikke kui ka rikkalikumaid kujundeid.
Valmistatud klaasist
Klaasist valmistatud päikeselaternad meenutavad konservipurke ja neid saab kasutada igal pool kaunistamiseks.
Valmistatud plastist
Plastik on populaarne materjal päikeselaternate jaoks. Selle näidise stiliseeritud küünal on samuti valmistatud plastist ja näeb tänu värelevale LED-valgusele väga ehtne välja.
Millised on päikeselaternate disainid?
Päikeselaternaid on saadaval suurtes ja väikestes versioonides ning mitmes erinevas disainis. LED-valgustustehnoloogiat, mis on igasse päikesevalgustisse sisse ehitatud, saab paigaldada "nähtamatult" või mis tahes soovitud kujul päikeselaternasse. See tähendab, et valgustid on võimalik ideaalselt kohandada vastava välisala atmosfääriga.
Korvi välimus
Päikeselaternale annab mugava välimuse mugava korvi kuju. See rõhutab õueala mõnusat iseloomu.
Idamaise välimusega
LEDid on punktvalgusallikad. Selle tulemusena tekitab idamaise aia päikeselaterna augumuster teravate kontuuridega valgusmustri.
Antiikse välimusega
Klassikaline päikeselatern meenutab keskaegsete öövalvurite laternaid. Rustikaalne viimistlus muudab need eriti "ehtsaks".
Modern-minimalistlikus disainis
Puristliku välimusega päikeselaternad kasutavad LED-valgusallika "nähtamatust", et stiliseerida klassikalist laternadisaini. See annab päikeselaternale väga kaasaegse välimuse.
Suured päikeselaternad
Suurt päikeselaternat alates 40 cm kõrgusest saab kasutada nii seistes kui ka rippudes. Suurem ei tähenda veel heledamat - seepärast on alati oluline kontrollida toote luumenväärtust.
Väikesed päikeselaternad
Väikesed päikeselaternad võib paigutada laudadele, et luua hubane õhkkond. Märkus: Päikesepaneeliga laualambid on sageli ka kerged - seetõttu tuleks need tormi ja halva ilma korral sisse viia.
Kui kaua päikeselaternad põlevad?
See, kui kaua päikeselatern valgub, sõltub heledusest ja aku võimsusest. Paljusid päikeselaternaid saab timmida - päikeselaternad säravad kauem väiksema heleduse juures.
Aku jõudlus erineb oluliselt päikesevalgustuse ja päikesevalgustuse vahel. Keskmiselt kestavad paljud päikeselaternad 6-8 tundi. Siiski on olemas ka päikesepaneeliga aialaternad, mis täislaetud kujul põlevad palju kauem.
*On teil veel küsimusi või vajate nõu? Siis võtke ühendust meie spetsialiseeritud nõustamisteenusega. _tema_ leiate meie kontaktvormi.