Luminofoorlampide

Filtreeri ja sorteeri
Filtreeri ja sorteeri 0
Sorteerimine: Positsioon
Võimsus vattides
Rakenda
Valguse värvus
Dimmerdatav
Lambi valgusvoog kokku (lm)
Energiatõhususe klass
Värvid
Materjal
Hind
Rakenda
Brändi
Pikkus (cm)
Rakenda
Pesa
Läbimõõt (cm)
Rakenda
Pirnikuju
Lampide tüüp
LED
Võrdlusväärtus (W)
Rakenda
Me ei leia valikule vastavaid tooteid.

Luminofoorlampide lambid

Suurepinnaline valgusti töökoja, vannitoa ja kontori jaoks

Mis on luminofoorlambid?

Luminofoorlampide (mitte "neoonlampide", nagu üldiselt tuntakse) puhul on kasutatud väärisgaasi ja väikest kogust elavhõbedat. Valgus tekitatakse gaaslahendusprotsessi abil, mille käigus elektronid läbivad klaasist toru ja reageerivad fosfori kattega. Luminofoorlampe iseloomustab hea valgustugevus, pikk kasutusiga ja hea värviedastus.

Luminofoorlampe kasutatakse alati koos ballastiga (tavaliselt elektrooniline liiteseade, EKG). See mõjutab näiteks värelusvaba käivitumist, värelusvaba tööd ja timmitavust.

Luminofoorlampe G5 T5 Master TL5HO Deluxe

Kus kasutatakse luminofoorlampe?

Tänapäeval kasutatakse luminofoorlampe peamiselt olmeruumide valgustuses. Tänu laiaulatuslikule valgusemissioonile, tõhususele ja vastupidavusele sobivad valgusallikad näiteks keldri, töökoja, garaaži või pesuruumi valgustamiseks. Luminofoorlampe kasutatakse endiselt ka peegelvalgustuses, kuid neid asendatakse üha enam täielikult LED-lampidega, nagu ka mitmesuguseid sise- ja välisvalgusteid.

Samas professionaalses sektoris kasutatakse luminofoorlampe endiselt kontorite ja müügiruumide, tööstus- ja näitusesaalide ning parklate valgustamiseks.

Kaudselt valgustatud peegel INLIGHT from Top Light
Disainer rippvalgusti Fifi
Dasar T5-14 süvistatav põrandavalgusti SLV-st

Luminofoorlampide kolm kasutusvaldkonda

Millised lambipesad on saadaval luminofoorlampide jaoks?

Luminofoorlampide laialdase kasutamise tõttu era- ja ärisektoris on luminofoorlampide jaoks olemas mitmeid pikkusi ja võimsusi. Eristatakse ka toru läbimõõtu ja tihvtide vahekaugust, mis on kodeeritud pesa või aluse nimetuses. T5 / G5\ ja T8 / G13\ luminofoorlampe on kõige levinumad valgusallikad.

Asendamisel tuleb hoolikalt kaaluda ühilduvust. Meie klienditeenindus aitab teid hea meelega: _kontaktvormile_. Pakume ka sobivaid asenduslampe, sealhulgas LED-alternatiive, kõikidele luminofoorlampidega töötavatele valgustitele otse kaupluses.

G13 luminofoorlamp MASTER TL-D Super 80
G13 luminofoorlamp MASTER TL-D 90 Graphica

Kas on olemas LED-alternatiivid luminofoorlampidele?

Sobivad, kvaliteetsed LED-luuminofoorlambid on saadaval peaaegu iga luminofoorlambi jaoks. Neil on suurem energiatõhusus ja pikem kasutusiga ning neid soovitatakse kasutada peaaegu igas rakendusvaldkonnas. Ka siinkohal on oluline kontrollida ühilduvust aluse, pikkuse, heleduse (luumen), värviedastuse (Ra) ja ka valgusvärvi (Kelvin) osas.

Meie spetsialiseerunud konsultandid aitavad teil hea meelega valida õige valgusallika: _kontaktvormile_.

Funktsionaalne töövalgusti ATELIER

Milliseid erilisi luminofoorlampide tüüpe on olemas?

Enne kui valgusdioodid said kõige paindlikumaks valgusallikaks, sest nad võivad võtta mis tahes kuju, kasutati luminofoorlampe ka spetsiaalsete valgusallikatena. Tuntud näited selle kohta on ümmargused köögilambid või luubilambid, kus valgusallikas ümbritseb keskmist luupi ringikujuliselt, et tagada varjavaba valgus. Siin kasutatakse erineva läbimõõduga rõngaks painutatud luminofoorlampe**. Luminofoorlampide kasutamine sellisel kujul on tänapäeval haruldane.

LED laualamp Jakob Maulilt

Sellised suurendustuled kasutavad spetsiaalseid G10q pistikupesaga kumerat luminofoorlampe.

Fluorestseeruv rõngas Master Circular TL-E

Rõngaga luminofoorlamp, mille sokkel on G10q ja mille läbimõõt on umbes 22 cm.

Vajad head nõu luminofoorlampide, nende pikkuste, aluste, heleduse või sobivate LED-alternatiivide kohta? Või on teil mõni muu küsimus valguse ja valgustuse kohta? Kui see on nii, siis meie spetsialiseerunud nõustamismeeskond aitab teid hea meelega: kontaktivormi..

Näita rohkem Näita vähem