Kuni 65% allahindlust rohkem kui 15,000 tootest Säästa nüüd
Hoidke silmad lahti, kui valite disainerite seinavalgusteid! Sest seinalampide disainimaailm ei ole kunagi varem olnud nii mitmekülgne kui praegu. Jah, muidugi on see tingitud ka asjaolust, et me võime vaadata tagasi pika, pika disainiajaloo peale ja näiteks paljud klassikud on tänapäevalgi sama populaarsed kui umbes sada aastat tagasi. Lauavalgustite puhul näiteks Wagenfeldi lauavalgusti Tecnolumen.
Kuid see on tingitud ka valgustustehnoloogia arengust ja sellest, mida disainerid saavad sellest teha. Ei, me ei räägi energiasäästu spiraalist kui disainielemendist. Me mõtleme juba ühe sammu võrra edasi - arvasite ära: LED.
Uurige, miks see valgustustehnoloogia on disainerite seas nii populaarne. Tutvuge erinevate stiilidega. Avastage tõelised klassikalised tuled. Lumories.eeKõik, mis siin on .
Teil on keskne (ja mõnikord mitte nii keskne) pistikupesa, millesse keerate sisse mahuka lambipirni. Ja selle ümber on ehitatud raam: nii näeb välja valgusti projekteerija töö. Väga, väga jämedalt öeldes muidugi.
Vähemalt kuni LED-i saabumiseni! Lumories.ee"Varem olime seotud lambiga ja pidime ehitama selle ümber," selgitab Gigi Ranica, Knikerboker'i asutaja ja disainer, intervjuus . "Nüüd ehitad sa valgusti ja seejärel sisestad LED-i."
Mis täpselt on muutunud? Esiteks on selle valgustustehnoloogia eelised tarbija jaoks, sealhulgas suur energiasääst, pikk eluea ja jah, ka ilus valgus. Kuid asi ei ole neis omadustes.
See, mida LED on andnud seinavalgustite & co. disaineritele, on disainivabadus - tänu valgustustehnoloogia kompaktsusele. Iga valgusti projekteerija saab luua täpselt sellise seinavalgusti, nagu tal meeles on. Selle põhjuseks on see, et LED-valgustustehnoloogia sulandub kõikidesse disainilahendustesse justkui "nähtamatuna". Muidugi mitte heleduse mõttes. Kuid ainult niivõrd, kuivõrd tegemist on suurte klaaspirnidega, mis on kusagil valgusti sees või peal äratuntavad.
LED-disain ei ole mitte ainult "palju lihtsam", nagu ütleb Gigi Ranica, vaid ka lihtsalt stiilne, kaasaegne ja mõnikord futuristlik. Just nii, nagu disainer seda soovib.
Disainerite seinavalgustid on selleks, et uhkeldada - see on tõsi. Ja loomulikult on magamistuba kättesaadav ainult väga valitud inimestele. Kuid nad on midagi erilist. Ja sina oled üks neist! Te ei taha tavalist magamistuba, vaid tõelist mõnusat puhkekohta** - ehk siis luksuse hõnguga?
Kui teil on afiinne disain, siis ei valgusta teie magamistuba tavalised lae- ja öölambid, vaid näiteks By Rydéns idamaine valgustusunenägu või Fontana Arte moodne disainseinavalgusti.
Elutoas saate muljet avaldada, uhkeldada ja uhkust tunda oma disainerite Northern, Ingo Maurer või isegi Swarovski seinavalgustite üle. Elutuba on prestiižne.
Noh, päeva lõpus istud sa mugavalt oma nahkdiivanil või loed tiibtoolis. Siis on vaja ka head ruumi valgustust. Ja alati erinevad, sõltuvalt sellest, mida teete.
Siis oleks kasulik omada timmitavat seinavalgustit. Kui soovite säästa end väliste dimmerite paigaldamise vaeva, vaadake moodsaid Easydim valgustid, mida saab timmida tavalise seinal asuva lüliti abil. See on tingitud sellest, et timmimistehnoloogia on täielikult integreeritud valgustisse. See on samuti üks moodsa disaini vorm!
stiilne välimus, modernne tehnoloogia - see oleks ju kena kombinatsioon koridori jaoks, kas poleks? Seda on võimalik saavutada disainitud seinavalgustite abil, mille külge ühendate liikumisanduri. Näiteks on teie trepikoda valgustatud, kui te sellest üles kõnnite. Vastasel juhul mitte.
Milleks on see hea? Lihtsalt: nad loovad turvalisuse (kes vajutab ju alati valguslülitit, kui peab "korraks" pimedat trepikoda ületama). Lisaks sellele säästate elektrit ja kaitsete valgusallikaid.
Valgusallikatest rääkides: millist valgusallikat peaksite eelistama disainerite seinavalgustites (ja ka kõigis teistes valgustites)? LED! Ka liikumisanduritega valgustite puhul. Sest suurepärane tehnoloogia pakub suurimat 100-protsendilist heledust.
Vannituba: disainerite jaoks keeruline ruum. Nõuded vannitoa valgustite kaitsele niiskuse ja võõrkehade sissetungi eest on üsna karmid.
Seetõttu näeb disain siin tavaliselt teisiti välja: Valgus ise on disainielement. Näiteks LED-ribadega, mis valgustavad peeglit tõhusalt ja värviliselt. Või nutikad kodulambid, mis lülituvad praktilisest valgustusest meigi pealekandmiseks ja raseerimiseks silmapilguga ümber lõõgastavaks violetseks tooniks. Võib-olla kergelt pulseeriv, et saaksite mullivannis tõeliselt lõõgastuda.
Kujutage ette, et olete valgustite disainer. Ja teil oleks võimalus oma potentsiaali täielikult realiseerida. Sa võid luua oma unistuste disainerite seinavalgustuse. Kas te siis fikseerite ühe stiili peale? Tegelikult mitte. Samuti mitte (enamik) disainiettevõtteid. Isegi selline ettevõte nagu Masiero loob ühendusi stiilide vahel. Antud juhul: klassikaline ja kaasaegne. Lumories.ee "Klassikalisem natuke moodsam, moodsam natuke klassikalisem," ütleb Enrico Maria Masiero intervjuus . Kuid tänapäeval on disaineritel palju rohkem vabadust. Mitte vähemasti tänu LED-ile.
Loomingulise üleujutuse jälgimine ei olegi nii lihtne. Näiteks võiks püüda liigitada Itaalia disaini, mis ühendab ekstravagantsust ja klassitsismi ning väärtustab oma toodetes traditsioonilist käsitööd. Aga kuidas täpselt disainer seda teeb, on iga kord erinev - mõnikord kuldne, mõnikord valge, mõnikord mänguline või moodne.
Mitte vähem eksperimentaalsed, kuid väga maalähedased ja looduslähedased, rohke puidu ja üldise funktsionaalse iseloomuga on Nordic designs. Kuid igaüks, kes arvab, et loovust piiratakse siin, on eksinud!
Disaineri seinavalgustite stiilide valik on lõputu. Loovusel ei ole praktiliselt mingeid piiranguid. Asja ilu on selles, et: Teie valik ei ole!
Loomulikult on mõned disainilahendused aastakümnete jooksul omandanud erilise staatuse: klassika! Mõned valgustid on alates nende loomisest igal aastal samamoodi ihaldatud - näiteks Tolomeo Artemide. Teised on mõne aja pärast taas eriti populaarsed, sest algsed väärtused, mida valgusti kehastas, on nüüd jälle moes ja moodsad. Nende hulka kuuluvad Bauhausi valgustid, näiteks Wagenfeldi laualamp. Teised klassikud on pärit High Northist, nt maailmakuulsalt kaubamärgilt Louis Poulsen. Mõned klassikud lõid oma loomisel isegi täiesti Uue valgustuskategooria - näiteks Arco by FLOS aastast 1962. Ja sellised ettevõtted nagu KARE toovad igal aastal välja uusi põnevaid valgustusloominguid, mis on kiiresti saanud modernse klassika staatuse.
Disainervalgustid seintele, lagedele või pistikupesadele: siit leiad loomingulisi maailmu, mida saad ikka ja jälle uuesti avastada!
*On sul veel küsimusi disainerite seinavalgustite kohta? Siis võtke ühendust meie spetsialiseeritud nõustamisteenusega. _tema_ leiate meie kontaktvormi.
Läbiviidud hinnad vastavad tootja soovitatud jaemüügihinnale.
Kõik hinnad sisaldavad 22% käibemaksu, ilma tarnekuludeta.