Winter Sale: Kuni 70% allahindlust kõigis kategooriates Säästa nüüd
Kõrgepinge sisseehitatud valgustite, mida tuntakse ka kui kõrgepinge sisseehitatud valgustid, rakendusvõimalusi on palju. Nad tõestavad oma väärtust nii riiulite valgustamiseks kui ka elutoa täielikuks valgustamiseks. Tagantjärele paigaldatud pöörlevad kohtvalgustid võimaldavad hõlpsasti valgustada ruumi iga nurka.
Süvistatavate kohtvalgustite suur eelis on nende kompaktne konstruktsioon: Pärast paigaldamist kaob kogu tehnoloogia mööbli, lae või seina sisse, jättes nähtavale vaid dekoratiivse rõnga. See muudab väikesed ruumid suuremaks**, kuna ükski suureformaadiline valgusti ei ulatu ruumi sisse. See muudab kõrgepinge sisseehitatud valgustid huvitavaks ka näiteks koridorides.
Eelnev märkus: Elukorras peaks elektripaigaldust teostama ainult elektrik, et tagada kõigi ohutusnõuete täitmine.
Pärast elektripaigaldust puuritakse auk ripplae sisse. Aukude mõõtmed on määratud vastava toote puhul. Kõrgepinge sisseehitatud kohtvalgusti paigaldamiseks vajutatakse tavaliselt tagaküljel olevad hoiuklambrid kokku ja punkt asetatakse puuritud auku.
See sõltub tootest. On olemas kõrgepinge sisseehitatud valgustid, mille väike paigaldussügavus, mille jaoks piisab näiteks 30 mm suurusest õõnsusest.
Samuti peaksite valima sellised süvistatavad valgustid, kui te ei soovi, et ripplagi muudaks ruumi tarbetult madalamaks. Sest ripplagi tähendab alati, et ruum muutub veidi väiksemaks.
Reeglina kasutatakse kõrgepinge sisseehitatud kohtvalgustites GU10 reflektorlampi halogeentehnoloogiaga. Kuid tänapäeval on olemas ka kindlate LED-ide ja klassikaliste GU10 pistikupesade jaoks sobivad LED-ümberehitused.
Oluline märkus GU10 halogeenilt GU10 LEDile üleminekul: uue valgusallika heledus (lumenites), värvitemperatuur (kelvinites), hea värviedastus (alates Ra 80) ja võrreldav valgusnurk, näiteks 40° määratletud valguskoonuse puhul või 110° laiaulatusliku valgustuse puhul.
Kõrgepinge sisseehitatud kohtvalgustid ei vaja trafot. Nagu kõigi süvistatavate valgustite puhul, on ka siin üksikud valgustid omavahel ühendatud, st ühest valgustist teise ulatub kaabel. 230-voldiliste (kõrgepinge) valgustite puhul ei ole piirangut, kui palju punkte saab järjestikku ühendada.
Otsus, kas valida kõrge- või madalpinge, sõltub sageli ka asukohast. Näiteks vannitubades, eriti kahes sisemises kaitstud piirkonnas, võib kasutada ainult 12-voldiseid (madalpinge) süsteeme.
Vannitoa paigaldamisel kohtuvad elekter ja niiskus, mistõttu tuleks seda tõsisemalt võtta nõuannet, et paigaldust peaks teostama ainult elektrik, sest seal võib olla ohtlik elu.
Paigaldamisel vannituppa sõltub see kaitstud piirkonnast, kuhu valgusti paigaldatakse:
Tipp: Kas soovite oma süvistatavate kohtvalgustite puhul suuremat paindlikkust? Avastage ka nutikad Philips Hue'i sisseehitatud valgustid.
Kas vajate asjatundlikku nõu kõrgepinge sisseehitatud valgustite valiku, paigaldamise või paigaldamise kohta? Või on teil mõni muu küsimus valguse ja valgustuse kohta? Kui see on nii, siis meie spetsialiseerunud nõustamismeeskond aitab teid hea meelega: kontaktivormi .
Läbiviidud hinnad vastavad tootja soovitatud jaemüügihinnale.
Kõik hinnad sisaldavad 22% käibemaksu, ilma tarnekuludeta.