Kuni 65% allahindlust rohkem kui 15,000 tootest Säästa nüüd
E27 LED-lambid on praktilised, keskkonnasõbralikud, energiasäästlikud ja kaasaegsed. Ja pakuvad ka palju nostalgilist võlu. Need on olemas ainult seetõttu, et lambipirn on meie igapäevaelust kadunud, kuid meie lemmiklampide E27-pesa on endiselt olemas. Vähemalt mõned neist. Ja muidugi tahavad nad LED-ile ümber lülitada. Seepärast on olemas E27 LED-lambid - nn retrofit-lambid.
E-baas on oma nime saanud Thomas Alva Edisonilt. Üks kahest standardsest soklist on E27 sokkel. Teine on E14 baas. Mida tähendab 27? See number annab teavet aluse läbimõõdu kohta: nimelt 27 millimeetrit.
Selle leiate hõlpsasti meie poe tootekirjeldusest: Pikkuse ja läbimõõdu pirn on seal märgitud ja need võivad valgusallikate lõikes suuresti erineda. Näiteks klassikalist lambi kuju ei saa võrrelda kandlilambiga. Seetõttu on alati kõige parem oma valgusti mõõtmed eelnevalt ära mõõta.
Te olete ilmselt harjunud, et peate alati vaatama oma elektripirni võimsust. Näiteks 60-vattine lambipirn oli standard. Need päevad on möödas. Valgusallikate elektriline võimsus on määratud vattides. Siiski ei sobi see kindlasti võrdluseks. Seepärast võrreldakse vanu hõõglampe alati valgusvoo järgi uute LED-lampidega. Näiteks 60-vattise lambipirni valgusvoog oli 806 luumenit.
Kuna vanadest harjumustest on raske vabaneda, siis ütlete: "Vattidega oli kõik lihtsam!" Meie näpunäide: Selleks, et leiaksite õigeid lampe ka vana mõtteviisi järgi 25, 40, 60 vatiga jms, on meie poes välja pandud võrdlusväärtused tavapäraste lampidega. Need on loomulikult ka pakendil.
Mis on see kummaline surisev müra? Kui see ei ole teie kõht ja te olete selle lokaliseerinud valgustisse, siis võib olla valesti läinud järgmine asi: Lamp võib töötada vale dimmeriga või tegemist võib olla isegi mitte dimmerdatava LED-lambiga, mida te üritate dimmerdada. Sulle on vaja teada: Mitte-dimmerdatavaid lampe ei tohi kasutada dimmeriga. Vastasel juhul võivad dimmer ja lamp puruneda. Meie ekspertnõustajad räägivad teile hea meelega, kuidas leida õige dimmer teie timmitavale lambile. Lihtsalt helistage läbi, kasutades allpool olevaid kontaktandmeid.
Kas see peab töötama lihtsalt ja hõlpsasti, ilma paljude lisaseadmeteta? Siis on teil kindlasti hea meel kuulda, et on olemas mõned valgusallikad, mida saab lihtsalt tavalise seinalüliti kaudu timmida. Vaja on vaid lülitit - mitte dimmerit. Kui dimmer on juba paigaldatud, tuleb see vaid lülitiga asendada. Vihje: Soovitatakse näiteks SceneSwitch-lampide Philipsi kasutamist. Valguslülitit kasutades saab neid mitte ainult timmida, vaid ka valguse värvi muuta.
Kui suur peaks olema teie lambi valguskoonus, küsite te? Kargelt eristatakse kolme - erinevateks rakendusteks sobivat - valgusvihu nurka:
Nipp: Ka valgusallika kaugus objektist mängib samuti rolli. Mida kaugemal, seda suurem on tekkiv valguse ring.
Sa ei taha pühenduda heledale värvile? Saame aru. Mudel, mis saab muuta valguse värvi, on teie jaoks õige. Lihtsalt kasutage poes filtrit "Valgusvärv", et valida, kas see peaks olema soe valge, päevavalge või ehk mitmevärviline.
Võidate valida:
Te ei pea millestki loobuma, isegi mitte vanale lambile omast nostalgiafaktorit. LED-asendajad on nüüd saadaval kõigi tavapäraste elektripirnide konstruktsioonides. Seega on võimalik asendada hõõglamp 1:1 LED-lambiga. Ja kõik jääb samaks, nagu see oli - ainult et te säästate energiat ja seega raha, ei pea enam pidevalt valgusallikat vahetama ja säästate keskkonda. Mida te siis ootate?
Kuna LED-lambid on eriti lülituskindlad, saab neid kasutada ka liikumisanduritega valgustites. Nad sobivad ideaalselt kokku, sest liikumisandur vajab suurimat heledust. Ja LED-lambid suudavad seda 100 protsenti.
Kas sulle meeldib hubane ja mugav? Valgustuse juhtimine kaugjuhtimispuldi abil sobib ideaalselt sellesse kontseptsiooni. Võite olla rahul: on olemas LED-lambid, mis on juba varustatud kaugjuhtimispuldiga. Sõltuvalt versioonist saab neid lampe timmida, lülitada, muuta värve, seadistada taimeri, kutsuda esile efekte ja palju muud. Lihtsalt proovige seda.
Jah, need on olemas - tõeliste LED-niitidega à la elektripirn. Ainult LED-iga. Nostalgiafaktoriga lambid on valmistatud samasuguse konstruktsiooniga nagu tavalised lambid ja on seega ka praktilised retrofit-lambid. Lihtsalt keerake see vana valgusti külge ja olete valmis.
Loomulikult! E27 lambid on saadaval kõikides variantides: matt, läbipaistev ja ka peeglilampidena. Viimase variandi puhul on laternapea peegelpildiga. Ideaalne avatud valgustite puhul, kuna see tagab pimestusvaba valguse. Otse valgusallikasse vaadates ei ole kindlasti mingit pimestust.
Inimesed tahavad end oma elutoas hubaselt tunda ja lõõgastuda: Soe valge, hubane valgus** vahemikus 2700 kuni 3300 kelvini on selleks just õige. Sellistes ruumides nagu vannituba, köök ja tööruum soovitatakse kasutada universaalvalget, funktsionaalset valgust, mille valgusväärtus on 3300 kelvini kuni maksimaalselt 5300 kelvini. Kasutusruumide, näiteks keldrite ja garaažide puhul on parim päevane valge valgus (üle 5,300). Lõppkokkuvõttes on need vaid soovitused - parim, mida teha, on katsetada, millise valgusvärvi puhul tunnete end kõige mugavamalt ja millal. Selleks sobib ideaalselt lamp, mis suudab muuta valguse värvi.
*Võiksid sa rohkem teada valgusallikatest? Siis küsige meie spetsialistidelt. _tema_ leiate meie kontaktvormi.
Läbiviidud hinnad vastavad tootja soovitatud jaemüügihinnale.
Kõik hinnad sisaldavad 22% käibemaksu, ilma tarnekuludeta.