Kuni 65% allahindlust rohkem kui 15,000 tootest Säästa nüüd
Valgustid, mis ei ole mitte ainult kultuslikud, vaid ka kunstiobjektid. mis saavad regulaarselt kõige prestiižsemaid rahvusvahelisi disainiauhindu. Nad ühendavad elegantse, stiilse disaini ja moodsa valgustustehnoloogia, et luua unikaalseid tipphetki nii eraruumidesse kui ka restoranidesse, büroohoonetesse ja hotellidesse. Ettevõte, mis seab keskmesse inimesed ja nende vajadused, et parandada nende elukvaliteeti. Kuid ei unusta kunagi oma vastutust keskkonna ees.
Artemide - see on Itaalia ettevõtte nimi, mis mitte ainult ei tooda ikoonideks muutunud valgustid, vaid on hiljuti ka ise selleks saanud.
Sest Artemide seab endale kõrgeimad standardid. Kõrgeimad nõudmised formaalsele esteetikale, stiilsele disainile, mis peab vastu. Aga ka kõrgeimad kvaliteedistandardid ja eelkõige moodsaim valgustustehnoloogia.
Itaalia brändi Artemide asutasid 1960. aastal Ernesto Gismondi ja Sergio Mazza. See tõi kiiresti kaasa uute turgude arendamise, nii et esimene filiaal avati 1980. aastal USAs ja vaid 6 aastat hiljem Saksamaal Frödenberg/Ruhris. Täna on Artemide üks maailma juhtivaid disainvalgustite tootjaid, 750 töötajaga rahvusvaheliselt edukas ettevõte, mis tegutseb 24 erinevas riigis ja mille valguskunstiteoseid eksponeeritakse 55 näitusesaalis üle maailma. Edukal disainerbrändil, mille peakorter asub Itaalias Pregnana Milaneses, on ka oma tootmisüksused Itaalias, Prantsusmaal, Kanadas ja Ungaris, samuti klaasitehased ja oma uurimislabor.
Ettevõtte nimi Artemide on tuletatud Kreeka panteoni ühest tähtsaimast jumalusest: Artemisest - jahijumalusest, metsa ja kuu jumalannast. Ja just see kuu, säravad tähed, kauged, uurimatud galaktikad ning universumi mõõtmatu suurus ja saladused on olnud algusest peale osa sellest põnevast Itaalia seltskonnast. Algselt kosmose- ja raketitehnoloogiaga tegelenud Ernesto Gismondi, 1931. aastal Itaalias San Remos sündinud Artemide'i asutaja, maailm on olnud tema maailm juba varasest ajast peale.
Siin sai ja saab ta välja elada oma tungi uuenduste ja uute tehnikate järele, katsetada uusi materjale ja aineid ning teha need inimestele kättesaadavaks omal moel. Tulemus: ainulaadne! Koostöös maailma tuntuimate disainerite, aga ka uute talentidega luuakse loomingut, mis inspireerib inimesi - kõigil tasanditel. Loomingut, millest on saamas tõelised ikoonid ja mis ühendavad ainulaadselt uusimaid tehnoloogiaid traditsioonilise käsitööga, et pakkuda inimestele paremat elukvaliteeti ja heaolu.
Kuid Artemide ei ole mitte ainult üks juhtivaid tootjaid disainvalgustite sektoris. Nad on ka üks juhtivaid ettevõtteid arhitektuurivalgustuse valdkonnas, kus nad teostavad projekte kogu maailmas koos tuntud arhitektidega, nagu Herzog & de Meuron.
Inimesed ja nende vajadused. Teisisõnu, tema soov paindlikkuse ja optimaalse valguse järele ning samal ajal keskkonnakaitse, vähendades ressursside tarbimist. Parandada nende elukvaliteeti ja heaolu. See on "Inimese valgus". See on see, mille eest Itaalia ettevõte Artemide on seisnud juba üle viie aastakümne ja mida ta rõhutab kõigis oma valgustuskontseptsioonides ja valgustite disainides. Sest individuaalsed valguslahendused on Artemide'i jaoks enesestmõistetavad. Inimene ja tema vajadused on kesksel kohal ning valgustuskontseptsioonid on neile kohandatud.
Kuid maailm ja selle elanikud arenevad edasi. Valgustusmaailm areneb - tohutu kiirusega. Ja nii ka Artemide. Sest innovatsioon, väsimatu püüdlus progressi poole, on üks Itaalia kõrgekvaliteedilise tootja Artemide liikumapanevaid jõude. See ei tähenda mitte ainult olemasolevate, kaasaegsete ja ressursisäästlike materjalide kasutamist ning kaasaegsete tehnoloogiate, näiteks LED-tehnoloogia toetamist ja kasutamist, vaid ka väsimatut püüdlust uute, veel avastamata edusammude poole ning nende ühendamist kõrgeimate kunstiliste standarditega, et luua ainulaadne toode.
Ja mitte ainult inimeste, vaid ka keskkonna hüvanguks. Seega ei ole Artemide'i filosoofia aluseks mitte ainult "Inimese valgus", vaid ka "vastutustundlik valgus". Selle ettevõtte filosoofia edasiarendamisega võtab Artemide arvesse asjaolu, et üha napimaks muutuvad energiaressursid koos inimtarbimise suurenemisega nõuavad ümbermõtlemist inimeste mõtetes kogu maailmas.
Seepärast läheneb Itaalia disainvalgustite tootja oma toodetele täiesti terviklikult. Kogu valgusti elutsükkel on hoolikalt analüüsitud ja teostatud võimalikult tõhusalt ja keskkonnasõbralikult - alates tooraine valikust kuni tootmisprotsessi ja ringlussevõtuni. Kuid loomulikult võtab see terviklik lähenemisviis arvesse ka tootmisele eelnevat sammu, enne toote ideed.
Artemide'i uurimismeeskond püüab väsimatult täiustada ja tehnilist arengut, et täiustada valgustustehnoloogiat ning optimeerida energiatõhusust ja jätkusuutlikke tootmisprotsesse. Artemide'i uurimisosakond keskendub praegu aga ka paindliku valgustuse juhtimise võimalustele nutitelefoni rakenduste, heli neelavate valgustite ja valguse kaudu toimuva andmeedastuse abil.
Kas otsite tõelist, säravat disainiikooni, mis säilitab oma võlu ja esteetika aastakümneid? Siis on Artemide teie jaoks õige koht. Sest Artemide'i valgustid on maailmakuulsate kunstnike loodud valgusküllased kunstiteosed. Need on disainiobjektid, mis ületavad iga stiili ja muutuvad tänu oma ainulaadsele iseloomule ja ajatule elegantsile põnevateks ikoonideks, millel on ülevoolav resonants.
Olgu tegemist uute toodete või klassikutega, põranda-, ripp- või laualampidega - Artemide'i valgustid saavad regulaarselt kõige kuulsamaid disainiauhindu, sealhulgas red Dot Award, IF Design Award või Compasso d'Oro, mis on üks olulisemaid tööstusdisaini auhindu rahvusvahelisel tasandil. Seetõttu ei ole üllatav, et Artemide'i helendavaid kunstiteoseid võib leida mitte ainult eramutes, äriruumides, hotellides ja elegantsetes restoranides, vaid ka maailma kuulsaimates muuseumides Pariisis, Londonis ja New Yorgis.
Ross Lovegrove'i Mercury valgustite perekond. Karim Rashidi Cadmo valgusti. Carlotta Bevilacqua ja Paola Di Arianello valgusti Empatia või Naoko Fukasawa valgusti Demetra - kaks viimast valgustit pälvisid 2014. aastal ihaldatud iF Product Design Award'i. Vaid mõned näited Artemide'i auhinnatud valgustite muljetavaldavast valikust.
Artemide'i kõige kuulsamad valgustid, mis on kogu maailmas kultusstaatuses ja mida on autasustatud arvukate disainiauhindadega, on aga Saksa disaineri Richard Sapperi 1972. aasta laualamp Tizio, Michele De Lucci ja Giancarlo Fassina 1987. aasta laualamp Tolomeo Tavolo ning Vico Magistretti 1967. aasta laualamp Eclisse.
Absoluutne stiiliikoon. Tõeline särav klassika. Tõenäoliselt maailma kuulsaim ja tuntuim laualamp, mis särab kõige ilusamas valguses mitte ainult Saksamaa tuntuimates krimisarjades ning filmis ja televisioonis koos kuulsaima Briti salaagendiga, vaid ka aadlike hotellide fuajeedes, suurettevõtete kontorihoonetes, erinevates kauplustes ja müügisaalides ning loomulikult ka eramutes. See on Artemide'i Tolomeo laualamp.
Selle maailma ühe enimmüüdud ja populaarseima disainiklassiku, laualambi edu saladus on selle lineaarne, ajatu disain koos kaasaegse tehnoloogia ning maksimaalse paindlikkuse ja multifunktsionaalsusega.
Tolomeo on inspireeritud iidsetest Apuulia kalapüügilõksudest ning seda saab astmeteta liigutada ja kohandada täpselt vastavalt individuaalsetele vajadustele, kasutades geniaalset trossi ja liikuvaid liigendeid. Kuid mitte ainult valgusti korpus, vaid ka valgusti pea pakub maksimaalset paindlikkust. Selle põhjuseks on see, et see on konstrueeritud nii, et seda saab pöörata 360°, st üks kord ümber oma telje, ja seda saab ka randme liigutamisega valitud asendis fikseerida. Tulemuseks on ainulaadne liikumisulatus koos maksimaalse mugavusega, mis lihtsalt inspireerib.
Tolomeo laua töötas 1987. aastal välja disainer ja arhitekt Michele de Lucchi koostöös Giancarlo Fassinaga. Alates Artemide'i poolt välja antud Tolomeo on olnud rahvusvaheline edu ning teda on tunnustatud mitmete disainiauhindade ja -preemiate, nagu näiteks Compasso d\\
Oro (1989), mis on üks olulisemaid tööstusdisaini auhindu. Tolomeo on juba üle 30 aasta seadnud standardeid, sisaldades parimaid tehnilisi uuendusi ja disainisuundumusi, näidates oma ainulaadset võimet muutuda, jäädes samal ajal iseendale ja oma iseloomule truuks.
Aja jooksul on Tolomeo Table ümber kujunenud suur valgustite perekond - alates laua- ja põrandavalgustitest kuni seina- ja klambervalgustiteni, 73 cm kõrgusest kuni 129 cm või isegi 329 cm kõrguseni, koos integreeritud LED-valgustustehnoloogiaga või ilma, Tolomeo pakub auhinnatud disaini ja parimat valgustust kõikidesse eluolukordadesse erinevates versioonides.
Tolomeo Tavolo laualampide kõrval on Tizio laualamp üks Artemide'i tuntumaid valgustid ja on saanud üheks tööstusdisaini absoluutseks ikooniks. Tizio, mille disainis 1970. aastal Müncheni maailmakuulus tootedisainer Richard Sapper, ei ole tänaseni kaotanud oma võlu.
Tizio on nüüd saadaval ka LED-valgusallikatega ning see oli üks esimesi valgustid, mis kasutas uut madalpingetehnoloogiat ja tänu alusesse integreeritud trafole ei vajanud toiteallikaks mingeid täiendavaid, häirivaid kaableid. Tänu valgusti sisseehitatud vastukaaludele saab valgusti pead ja varre individuaalselt reguleerida mis tahes asendisse. See tähendas, et pingutusvedrud, nagu muude laualampide puhul, ei olnud enam vajalikud.
Tizio laualamp annab tänapäevalgi inimestele kõige ilusamat valgust kõige elegantsemas disainis paljudel töölaudadel ja on muutunud tõeliseks valgusklassikaks.
Silmatorkava värviga sfääriline kuju - mis näeb välja nagu 70ndate aastate mudel, on tegelikult selline. Põneva Eclisse laualambi projekteeris 1967. aastal tuntud disainer, linnaplaneerija ja arhitekt Ludovico "Vico" Magistretti esmaklassilise valgustitootja Artemide jaoks. Eclisse on endiselt üks Artemide'i absoluutseid meistriteoseid, mis on saavutanud kultusliku staatuse kogu maailmas, ning talle on samal aastal omistatud Compasso d'Oro, üks maailma vanimaid ja mõjukamaid disainiauhindu. Artemide Eclisse ühendab endas põneva, elegantse ja nutika disaini ning meeldiva paindlikkuse, mis tagab täiusliku mugavuse.
Selle põhjuseks on see, et Eclisse'i valgusti valgusallikat ümbritseb väga eriline varjualune. Või õigemini: kahest vihmavarjust - poolkera kujuga. Välimine jäik poolkera sisaldab teist poolkera, mida saab pöörata ja mis toimib nagu dimmer. Nii on väga lihtne valgustust individualiseerida ja vastavalt vajadusele ja tundlikkusele rohkem või vähem varjutada ning luua nii ikka ja jälle uusi valgustussituatsioone.
Pirce rippvalgusti, Eggboard, Ameluna või Chlorophilia, Tizio laualamp, Tolomeo, Demetra, Melampo Notte või Droplet Mini, Talo või Surf 300 seinavalgustid - vaid mõned nimed põnevatest valgustitest Itaalia luksusvalgustite tootja Artemide laiast valikust. Kuid kes on need inimesed, kes on nende ainulaadsete disainiobjektide taga, mis panevad eluruumid, luksushotellid, äriruumid ja kuulsad muuseumid, nagu näiteks Moodsa Kunsti Muuseum, kõige kaunimas valguses särama? Noh, disainerid ja kunstnikud, kes loovad Artemide'i nimel kõige põnevamaid valgustusobjekte, kuuluvad oma ala maailma tuntuimate isiksuste hulka.
Itaalia disainer ja arhitekt Michele De Lucchi, saksa tööstusdisainer Richard Sapper, šoti disainer Ross Lovegrove, ameeriklane Karim Rashid või jaapani moelooja Issey Miyake - vaid mõned paljudest riiklikest ja rahvusvahelistest kunstnikest, kes on oma töödega jätnud oma jälje luksusbrändile Artemide. Kuid ka Ernesto Gismondi ise - kes varem tegutses varjunime Örni Halloween all - ja tema abikaasa Carlotta Bevilacqua, tuntud Itaalia disainer ja arhitekt, aitavad oma loominguga kaasa selle ainulaadse ettevõtte edule.
Kuid loomulikult ei piirdu Itaalia kaubamärgi portfell tuntud artistinimedega. Samuti toetatakse andekaid noori disainereid, kes leiavad Artemide'is ruumi oma loomingulistele ideedele.
Käitjariik: Itaalia Valmistamise aasta: 1960 Ülitsejad: Ernesto Gismondi, Sergio Mazza
Auhinnad: Compasso d'Oro | Red Dot Design Award | Wallpaper Design Award | iF Product Design Award
Aadress: Artemide S.p.A. Via Bergamo 18 20010 - Pregnana Milanese
Läbiviidud hinnad vastavad tootja soovitatud jaemüügihinnale.
Kõik hinnad sisaldavad 22% käibemaksu, ilma tarnekuludeta.